Лодки  Моторы Прицепы Обучение Книги Форум Объявления Ещё


Motorka.org » Разное » Страница 16

Судовий збір

Судовий збір - це обов'язковий грошовий платіж, який стягується з громадян при подачі позову, а також деяких інших документів, регламентованих законом України. Необхідно відзначити, що судовий збір одразу надходить в казну держави і не може бути використаний третіми особами, в тому числі органами судової влади і державними структурами.

Даний податок стягується безпосередньо перед подачею позову, про що позивач попереджається уповноваженою особою, внесок носить суто обов'язковий характер. Позовна заява в обов'язковому порядку повинна містити доповнення у вигляді доданої квитанції про оплату судового внеску і тільки тоді вона підлягатиме розгляду. Оплата здійснюється у відділеннях банків України та поштових служб, крім того, сьогодні практикується онлайн-оплата, але вона не так поширена, тому краще вдатися до звичних і загальноприйнятих методів.

Розмір судового внеску не є статичним, сьогодні він має властивість до часткової зміні, оскільки Конституція та інші закони України підлягають постійній реформації. Так, у зв'язку зі змінами мінімальної заробітної плати від 01.01.2016 року, сума судового збору була відповідно підвищена. Вона може варіюватися в залежності від умов, наприклад, від громадянського статусу особи (фізична, юридична), а також від характеру судового процесу (майновий, шлюборозлучний, відстоювання честі та гідності і так далі). В середньому ж, розмір судового внеску прирівнюється до 0.4 мінімальної заробітної плати та не може перевищувати 5-ти її розмірів. Таким чином, при складанні позовної заяви будь-якого характеру, сума внеску не може становити менше 550 гривень і більше 6890.

01.07.2016


Теги: Разное
Категории: Разное » Страница 16

Обсуждения на форуме

Плей лист моторки!!! (1377)

Я и моя Сарепта (141)

О великих "путешественниках" ??? (214)

Микропроцессорное зажигание на Вихрь (1499)

Протекает двигатель dt 40 (16)

YAMAHA YDS DIAGNOSTIC v 1.33 (505)

Какой стабилитрон установлен в ограничителе оборот ... (17)

ОКА-4+YAMAHA 40-VEOS+Sea-Pro ELP01... (693)

Загадки Ветерка 12. (129)

Поговорим (6408)

Прогресс под нож! (8)

помогите найти мануал на ямаху 50 emtk двигатель 6 ... (0)

Новая игрушка. Прогресс-2. Саратов. (136)

Джонсон 40 1994 (6)

Механический доворот МБ-23. (1)